Антикорупційний комітет збереться для пошуку винних у саботажі е-декларування

Слідча група комітету Верховної Ради з питань протидії корупції 17 жовтня збереться на засідання для розгляду питання адміністрування електронних декларації.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив заступник парламентського антикорупційного комітету, народний депутат Віктор Чумак.

Ми будемо розбиратися, а де ж все-таки адмініструється ця програма. Коли я знайду, хто адмініструє цю програму, тоді я і відповім, хто її саботує, – наголосив він.

За його словами, наразі триває дискредитація електронного декларування, а ті зміни, які необхідно зробити в системі, займають декілька годин.

Справа не в тому, що там потрібно щось змінювати на рівні нормативних документів. Проблема в тому, що на сайті електронна форма декларації не відповідає закону, або, скажімо так, не відповідає змісту тієї декларації, яку передбачено законом. Тому потрібно, щоб програмісти, НАЗК, люди, які адмініструють програмне забезпечення, сіли і руками замінили форму декларації. І все. Там більше нічого не потрібно робити, – сказав Чумак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАЗК і Держспецзв’язку не можуть з’ясувати в кого знаходяться ключі та коди від системи е-декларацій.

Матеріал за темою: