Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив змінити тісний готельний номер площею 11,5 квадратних метри на спеціальний комплекс МВС «Фортеця».

Про це йдеться в сюжеті проекту «Схеми».

За словами журналістів, Аваков проживає у центральній адміністративній будівлі «Фортеці», яку обгородили високим парканом та встановили камери спостереження. Згідно з деталями транзакцій МВС, на капітальний ремонт огорожі цього комплексу в 2016 році пішло 1,4 мільйона гривень, на капремонт об’єктів – 560 тисяч гривень, центральній адмінбудівлі – 820 тис. гривень, а ще 124 тис. грн. витратили на відеоспостереження.

Як стверджують журналісти, з воріт біля адмінбудівлі (комплекс офіційно призначений для прийому іноземних та державних делегацій, проведення поліцейських конференцій та штабних навчань) протягом тижня виїжджав один і той самий кортеж, який належить Авакову. Сам міністр у коментарі підтвердив, що проживає в цьому комплексі, але деталей не розповів. Прес-секретар МВС Артем Шевченко заявив, що очільник Міністерства сплачує орендну плату розміром у 8-9 тис. грн. лише за частину цієї адмінбудівлі (130 кв.м.).

Нагадаємо, що в березні 2015 року Арсен Аваков заявив, що проживає у готельному номері загальною площею 11,5 кв.м.

Арсен Аваков Фортеця