Байден заявив, що санкції ЄС проти Росії під загрозою скасування

Віце-президент Сполучених штатів Америки Джо Байден попередив Україну про загрозу зняття Європейським Союзом санкцій з Росії. Він натякнув, що Україні треба зосередитися на реформах щоб цього не сталося.

З відповідної заявою Байден виступив у Раді з міжнародних відносин у Нью-Йорку, повідомляє Reuters.

«Ми знаємо, що якщо в Євросоюзі знайдуть привід, то щонайменше буде п’ять країн, які вже зараз захочуть сказати «ми хочемо вийти» із санкцій проти Москви», – наголосив американський віце-президент.

За його словами, після Революції Гідності та російської агресії на Донбасі та в Криму він приділяє не менше двох-трьох годин на тиждень для телефонних переговорів з українським керівництвом, постійно закликаючи їх активізувати реформи, і, одночасно, докладає зусиль, щоб Німеччина, Франція та Італія не скасовували санкції проти РФ.

«У Європі переважають такі настрої: «Гей, до того, як Порошенко став Президентом, Україна все одно належала Росії, у них була своя маріонетка. Яка різниця? Яка до біса різниця? Навіщо ви змушуєте нас брати участь у цих санкціях?», – заявив Байден.

 

Я був тим, хто дошкуляв українцям, у яких була глибоко корумпована система, і наполягав: «Ви повинні зрозуміти, всі воліють звинувачувати жертву, вам треба взяти себе в руки та йти вперед», – додав він.

 

Матеріал за темою: