У Березенка назвали листування з Онищенком «фейком»

Оприлюднене листування між народним депутатом від фракції «Блоку Петра Порошенка» Сергієм Березенком та його колегою Олександром Онищенком, який переховується в Англії, є неправдивим.

З відповідною заявою виступила прес-служба Березенка, пише УП.

«В час фотошопу та інших програм зі зміни зображень та текстів, оприлюднена нібито «переписка Березенка та Онищенка» виглядає аматорськи», – наголосили в прес-службі.

Прес-служба депутата у коментарі виданню наголосила, що у час, коли начебто велися переговори Березонко не міг займатися такими питаннями, бо був інтенсивно занурений у передвиборчу кампанію у Чернігові. Також представники депутата звернули увагу на малу кількість часу, яка пройшла між запитанням Онищенка о 10:35 та відповіддю абонента під назвою «Сергій Березенко 2».

«І одразу ж, мабуть, абонент “Сергій Березенко 2” провів дуже серйозні перемовини з тим, щоб в ту ж хвилину відповісти: “Так, все по плану по 112” – о тій же 10:35»

Нагадаємо, що раніше Онищенко заявив, що президент Петро Порошенко намагався купити 112 канал, а пізніше оприлюднив скріни переписки з Сергієм Березенком щодо цього питання.

Матеріал за темою: