Декларація очільника Одещини на загальному тлі виглядає більш ніж скромно.

Практично вся нерухомість, задекларована паном Міхеїлом, знаходиться в Грузії. Це дві земельні ділянки, дім та квартира, що належить дружині. В Україні він задекларував лише… кімнату площею 54 квадратних метри у місті Одеса. Не зовсім зрозуміло, чи мається на увазі кімната у його резиденції на Санаторному провулку (яка належить АП), чи про якусь іншу кімнату.

Міхеїл Саакашвілі декларація

Власного автотранспорту у пана Міхеїла, якщо вірити декларації, теж немає. Доводиться пересуватися на чужому (навіть не позиченому, бо подібний правочин пан Міхеїл обов’язково б задекларував, чи не так?) Хоча слід зазначити, що панові Міхеїлу надане і службове авто. Втім слід нагадати, що в Саакашвілі була власна автівка Toyora Land Cruiser, яка з літа 2016 року перебуває в угоні, щоправда, й викрадене авто треба декларувати.

Саакашвілі та Toyota, що перебуває в угоні

Саакашвілі та його викрадена Toyota

Досить бідна і колекція годинників очільника Одеської облдержадміністрації, їх всього два: Rolex та Hublot.

Міхеїл Саакашвілі декларація

І, нарешті, пана Саакашвілі спіткало прокляття з «Діамантової руки», він живе на одну зарплату. До речі, сподіваємося, що пан Міхеїл усе ж виправить помилки у декларації: дохід дружини теж треба декларувати, на щось же вона з дітьми живе.

Є у пана Міхеїла і банківські рахунки, також скромні на загальному тлі. Не можемо не відзначити патріотизм одеського губернатора: 129 950 гривень він тримає в Ощадбанку.

Міхеїл Саакашвілі декларація

В цілому, декларація пана Міхеїла справляє враження, що до її заповнення він підійшов не надто скрупульозно. Що не робить честі людині, яка позиціонує себе як непримиренний противник корупції.