Декларування набирає обертів, все більш чиновників оприлюднюють своє майно та статки. Не виключенням й став міський голова Дніпра Борис Філатов.

Серед членів сім’ї в документі зазначена лише дружина Марина Філатова, між нею і мером Дніпра й розподілена уся задекларована нерухомість, а її багато: дніпровська квартира Бориса Філатова площею 279,6 кв. м., столична квартира дружини площею 212,5 кв. м. та ще одна квартира-гігант площею 824,5 кв. м. у Дніпрі; шість земельних ділянок у Дніпропетровській області сумарною площею 13824 кв. м.; одинадцять паркомісць, частиною з яких спільно володіють одразу три особи – Борис Філатов, Володимир Горб та невідомий іноземномий громадянин; житловий будинок з господарчими будівлями площею 1395 кв. м. у місті Підгородне та у селі Орлівщина площею 462,4 кв. м., що на Дніпровщині; нежитлова будівля площею 426 кв. м. у тимчасово окупованому Криму; два нежитлових приміщення у Дніпрі, які належать дружині Філатова, площею 113,7 кв. м. та 376,7 кв. м. відповідно та ще одне площею 1838 кв. м., яке знаходиться у спільному володінні, як і у випадку з паркомісцями.

Борис Філатов Нерухомість

Особливо цікавим є розділ з цінним майном. Окрім досить «тривіальної» для наших чиновників колекції дорогих годинників та ювелірних виробів, головним є інше – колекція японського мистецтва, що налічує 618 виробів та має оціночну вартість, увага: 163 мільйона 800 тисяч гривень. Напевно мер Дніпра є великим шанувальником Японії, якщо має у себе настільки дорогу колекцію. Але на цьому інтереси Бориса Філатова не закінчуються. Так він задекларував Toyota Land Cruiser FJ140 1963 року випуску та славнозвісну DeLorean DMC-12, яку ми всі знаємо по трилогії «Назад у майбутнє». Можливо Філатов теж має намір здійснити подорож у часі чи може вже це зробив, це хоча б якось пояснило походження зазначеної раніше колекції.

Борис Філатов Цінне майно

Також міський голова віддає перевагу елітним та класичним автікам, так він задекларував: Mercedes-Benz S600L 2012 року та старенький Mercedes 200 1969 року виробництва. Окрім цього його автопарк налічує Jaguar XJS Convert 1989 року та Dodge RAM 2008 року. Марина Філатова теж полюбляє німецький автопром, згідно декларації їй належать три автівки Porsche: Panamera, Cayenne, Carrera 911.

Борис Філатов Рухомість

Матеріал за темою:

У графі доходи значиться лише зарплатня міського голови та дохід від надання майна в оренду. Загально за 2016 рік подружжя Філатових заробили 1 мільйон 82 тисячі 376 гривень.

Борис Філатов Доходи

Незважаючи на відносно невеликий дохід, в грошових активах Філатова чимало коштів. Він задекларував 1 мільйон 882 тисячі гривень та 1 мільйон 112 тисяч доларів готівкою. Його дружина володіє 837 тисячами гривень та 346 тисячами доларів. На банківських рахунках знаходяться дуже скромні 9788 гривень.

Борис Філатов Грошові активи