До декларації генерального прокурора Юрія Луценка ми підійшли із особливим підходом. Юрій Віталійович не має власного транспортного засобу, а єдина квартира, на яку він має права, знаходиться в Рівному.

Будинок, у якому живе генпрокурор, належить його тестю Степану Нарембіку. Площа маєтку 859 квадратних метри у Стоянці Київської області. Слід зазначати, що цей будинок Луценко винаймає у свого тестя, саме так.

Юрій Луценко декларація

Рухоме майно, яке задекларував генпрокурор, у своїй більшості належить його дружині Ірині. Так, Ірина Луценко володіє сумкою Dior, картинами сучасних художників, годинниками тощо. У графі транспортних засобів у сімействі Луценків 5 автомобілів, 3 з яких (Toyota Camry 2012 р.в., Mercedes-Benz GL 500 2014 р.в. та Toyota Land Cruiser 200 (перебуває в угоні)) володіє дружина генпрокурора. Його син їздить на BMW X5 2014 р.в., який він придбав за 1,38 млн гривень. Сам Юрій Віталійович їздить на Toyota Camry 2012 р.в. на правах безоплатного користування від фірми сина, до якої ми повернемося нижче.

Юрій Луценко декларація

ТОВ «Бізнес центр «Лотос» – саме так називається фірма сина генпрокурора, в який він володіє 100%-ою часткою та є бенефіціаром, і автівками якої користується сімейство Луценків. Ще одне підприємство, де частка сина Луценка складає 100% і він теж є бенефіціаром, називається ТОВ «БЕЛ ФАМ», про неї теж поговоримо нижче.

Юрій Луценко декларація

На власних рахунках у банках очільник Генпрокуратури тримає 12 514 гривень, 469 євро та 6 472 доларів. У готівці Луценко має 150 тис. гривень.

Юрій Луценко декларація

Є ще дуже цікаві моменти в декларації Луценка, як, наприклад, той факт, що Юрій Віталійович та його дружина отримували компенсації за проїзд. Син генпрокурора заробив 173 тис. 592 гривні в ТОВ «ТК «МЕГАПОЛІС-УКРАЇНА», тютюновому дистриб’юторі, оборот якого складає 40 мільярдів гривень на рік, а наразі має назву ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА». Раніше в ЗМІ була оприлюднена інформація, що ця компанія підконтрольна колишньому главі президентської Адміністрації Борису Ложкіну.

Юрій Луценко декларація