Продовжуємо оглядати найцікавіші декларації, подані українськими чиновниками. Цього разу ми цілком випадково натрапили на декларацію голови Державної служби фінансового моніторингу Ігоря Черкаського. Якщо хтось не знаю, то Держфінмоніторинг займається реалізацією державної політики у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів. Здається, що пан Черкаський запобіг усьому.

Згідно декларації, усією нерухомістю сім’ї володіє дружина голови Держфінмоніторингу – земельною ділянкою площею 1360 кв. м. у Козині Обухівського району Київської області та будинком площею 544,6 кв. м. Також, дружина має в Києві квартиру площею 85,9 кв. м. та гараж 17,7 кв. м.

Ігор Черкаський Держфінмоніторинг декларація

Сам Ігорь Черкаський задекларував 38 картин, одна з яких є ювелірним виробом, та наручний годинник Audemars Piguet. У графі транспортних засобів також майже всім володіє дружина, а саме: Lincoln Navigator 2007 року випуску, Mercedes-Benz R350 2005 р. в., Maserati QUATTROPORTE 2008 р. в. та Mercedes-Benz G63 AMG 2013 р. в. Голова Держфінмоніторингу володіє лише Infiniti QX 56 2010 р. в.

Ігор Черкаський Держфінмоніторинг декларація

Слід зазначити, що сімейство Черкаських не володіє цінними паперами, не має корпоративних прав, а також не є бенефіціарами будь-яких компаній чи фірм. Водночас, у графі доходів вказано, що дружина голови Держфінмоніторингу отримала в 2015 році 10 мільйонів 287 тисяч 284 гривні за підприємницьку діяльність, проте яку? Слушне запитання. Ми намагалися пошукати відповідну інформацію, і як виявилося, Наталія Черкаська займається консультуванням із питань комерційної діяльності та керування, діяльністю страхових агентів і брокерів, а також вона є членом обслуговуючого кооперативу «Золотоворітський» у Козині.

Ігорь Черкаський тримає загалом 21 мільйон 680 тисяч гривень: 580 тисяч доларів, 210 тисяч євро та 720 тисяч гривень. Також має банківські вклади, але недуже великі.

Ігор Черкаський Держфінмоніторинг декларація