Продовжуємо нашу серію оглядів електронних декларацій українських чиновників. Сьогодні ми розглянемо декларацію міністра юстиції Павла Петренка.

Відповідний документ уже оприлюднений у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Так, очільник Мін’юсту задекларував дві земельні ділянки площами 29 тисяч (у н.п. Старі Безрадичі Обухівського району Київської області) та 1497 квадратних метри (у н.п. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області), а також дві квартири в Києві площами 144,3 кв. м. (у Печерському районі) та 62,8 кв. м., друга не належить Петренку, а значиться як місце реєстрації.

Павло Петренко декларація

Також, міністр задекларував дві картини, дві ікони, колекцію гравюр та два годинники Ulysse Nardin та Perrelet. Вартість цього рухового майна як і в попередніх політиків не вказана. У графі транспортні засоби в Петренка три автівки, одну з яких він орендує (Toyota Camry 2013 р.в.), ще дві – це Volkswagen Golf 2007 р.в. та Land Rover 2006 р.в., який було придбано за 980 тисяч гривень у 2013 році.

Павло Петренко декларація

У найцікавішому для нас розділі – грошові активи – Петренко визнав, що він є доларовим мільйонером. Міністр юстиції задекларував 1 мільйон 31 тис. 503 долари на рахунку в Ощадбанку. Ще 505 тис. доларів, 84 тис. євро та 870 тис. гривень він тримає в готівці.

Павло Петренко декларація