Сьогодні в нас рибний день. Сьогодні на наш гачок клюнули міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і народні депутати від фракції «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат та Руслан Демчак зі своїми 133 мільйонами гривень готівки. А прямо зараз у нас ще один народний обранец, щоправда з депутатської групи «Воля народу» Олесь Довгий, який задекларував… 95 картин!

Картини датовані XIX-XXI століттями. Також, нардеп задекларував 10 статуй та скульптуру «Жінка на колесах», яка виконана з бронзи та дерева.

Олесь Довгий декларація

Довгий немає власного нерухомого майна (так вказано в декларації), а квартиру в Печерському районі Києва площею 413,1 квадратних метри він винаймає і там живе. Попри відсутність власної нерухомості, нардеп задекларував дві автівки: Lexus LS 460 (вартість 888 тис. 100 гривень) та Porsche Macan S (вартість 1 млн 233 тис. 407 гривень), що належить дружині.

Олесь Довгий декларація

Окрім того, депутат володіє 100%-ми корпоративних прав приватного підприємства «КВ Менеджмент» (їхня вартість понад 15 млн гривень), а також він є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Житлопромінвест», ТОВ «Житлобудінвест», ТОВ «Житомиржитлобуд», ТОВ «ІБК ГРУП», ТОВ «Комерційна власність», приватного акціонерного товариства «Завод радіоапаратури», ТОВ «Авальний-Т», ТОВ «Печерський-Т», ТОВ «Садовий-Т», ТОВ «Коцюбинське-Т», ТОВ «Технологічний парк «Українські інформаційно-телекомунікаційні технології», ТОВ «Інвест Продакшн Систем», ТОВ «Інвестагро Технологія», ТОВ «Сучасні біопродукти», ТОВ «ТПК-Електронікс», ТОВ «Медичний центр Достомед», ТОВ «Денон» та ТОВ «Топаз-Сервіс».

Олесь Довгий декларація

Не забув народний обранець і про готівку, а саме: 1,5 млн доларів, 35 тис. фунтів стерлінгів, 100 тис. євро та 1 млн 773 тис. 173 гривень.

Олесь Довгий декларація