Не забули ми й про декларацію народного депутата, члена депутатської групи «Відродження» Віталія Хомутинніка. Повірте в ній є на що подивитися.

Так, нардеп задекларував три будинки площею 357,3 квадратних метри у Києві, 448,9 кв. м. під Київом, у Козині та ще один недобудований маєток площею 917,4 кв. м. в тому ж смт.

Віталій Хомутиннік декларація

Має він і чимало рухомого майна, серед якого: картини, скульптури, ікони, величезні плазми, наручні годинники тощо. З повним переліком можете ознайомитися в самій декларації, бо там скріншотити дійсно багатенько. Серед транспортних засобів Хомутинніка вказано наступне: Mersedes-Benz S500L4M 2006 року випуску вартістю 1 мільйон 115 тисяч 325 гривень, Toyota Tundra 2013 р. в. та Range Rover Land Rover 2014 р. в., що належить ТОВ «УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ», бенефіціаром якої є власне Хомутиннік.

Віталій Хомутиннік декларація

Забув нардеп задекларувати чартер, яким він користується для власних перельотів. Про це був сюжет у програми «Схеми». Проте, він вказав, що є бенефіціаром компанії SANDGATE COMMERCE LTD, на яку зареєстрований чартер Хомутинніка. За словами нардепа, саме вона сплачує кошти за довгостроковий лізинг цього літака.

Віталій Хомутиннік декларація

Окрім того, він є бенефіціаром цілої низки компаній: ТОВ «УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ», «КОНОТОПСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ», «АГРОВЕСТГРУПП», «СТРАХОВА КОМПАНІЯ ПАРАСОЛЬ», LICHMERE INVESTMENS CORP, Cacique Limited, Palada prime ltd, YERTINO ENTERPRICES LIMITED, Accords Limited LLC, Cascade Investment Fund, Cascade Asset Management, Uniline finance LTD, COMPANY INSURANCE COMPANY BROKBIZNES, INSURANCE COMPANY BROKBIZNES-ZHYTTYA тощо.

Якщо порахувати грошові активи Хомутинніка то вийде чимала сума, а саме 483 мільйонів 902 тисяч 509 гривень. Як саме зберігає гроші нардеп? Дивіться на скрішоті нижче.

Віталій Хомутиннік декларація