Продовжуємо серію оглядів електронних декларацій українських чиновників. Після декларації депутата від фракції «Народного фронту» Ігоря Котвіцького ми ледве оговталися, її деталі дивіться тут. Цього разу ми оглянемо декларацію народного депутата від фракції «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна.

Так, колишній «регіонал» володіє квартирою в Києві площею 178,5 квадратних метри 3 мільйони 360 тисяч гривень, апартаментами в Греції площею 344,9 кв. м., а також скандально відомим палацом в Ніцці площею 1163 кв. м.

Сергій Льовочкін декларація

Слід зазначити, що в графі об’єктів незавершеного будівництва у Льовочкіна нічого немає, втім, як раніше стверджував на початку вересня народний депутат Ігор Луценко «опоблоковець» будує в Конче-Заспі великий маєток, показав відповідне відео.

Сергій Льовочкін декларація

Також, депутат від ОБ володіє колекцією живопису та скульптур у кількості в 47 предметів, 17 ікон, золоті годинники фірм Vacheron Constantin, Breguet, IWC Schaffhausen, F.P.Journe, вартість яких не вказана.

Сергій Льовочкін декларація

Згідно декларації, у Льовочкіна лише один автомобіль – Mercedes-Benz S600 2010 року випуску вартістю 1 мільйон 25 тисяч гривень, а також два мотоцикли: Harley Davidson ROAD KING CUSTOM 2011 р.в. (190 тис. гривень) та BOOM LOW RIDER 2008 р.в. (60 тис. грн).

Сергій Льовочкін декларація

Окрім того, нардеп має акції «Укртелекому» та закордонної кіпрської фірми OSKARO INVESTMENTS LIMITED, якій, до речі, належить ті задекларовані апартаменти в Греції. Льовочкін є бенефіціаром кіпрських OSKARO INVESTMENTS LIMITED, Valika Limited, Highbond Global Limited, Cosette Ventures Limited та Megaforte Limited (Сейшельські острови) і Ovitilio Ltd (Британські віргінські острови).

Готівки в колишнього «регіонала» не так вже й багато, мабуть перевів на офшорні рахунки вищезазначений компаній. Так, у Льовочкіна 22 тис. євро, 380 тис. грн. та 35 тис. доларів готівки. На одному з його рахунків лежить 48 млн 814 тис. 145 грн. Слід також зазначити, що нардеп має скромний рахунок і в російському Сбербанку – 2 402 долари.
Сергій Льовочкін декларація