Портал електронних декларацій нарешті відновив свою роботу, тому ми продовжуємо слідкувати за деклараціями народних обранців. Цього разу ми зупинилися на екс-регіоналі, представникові «Опозиційного блоку» Юрії Мороко.

Згідно документу, усе задеклароване майно 63-річного нардепа розподілено між ним та його дружиною Тетяною. Серед об’єктів нерухомості сімейство Мороко налічує: дві столичних квартири площею 140 та 118 кв. м., дві квартири, які знаходяться на тимчасово окупованій території Донецької області та одне машиномісце. Майже уся нерухомість, окрім однієї квартири, що на Донеччині, належить дружині Юрія Морока.

Юрій Мороко Нерухомість

У графі транспортний засіб зазначений невеликий автопарк з трьох машин, дві з яких – Lexus RX 350 2007 року та Volkswagen Multivan 2013 року належать самому народному депутату. Дружина ж має у своєму розпорядженні Volvo S80 2007 року, придбаний майже 10 років тому.

Юрій Мороко Транспортні Засоби

Привертають до себе увагу корпоративні права на фірму Legal & IT consulting LTD, яка належить Тетяні Мороко та зареєстрована на Британських Віргінських Островах, відомих великою кількістю офшорних компаній. При цьому вказана вартість цієї компанії, згідно декларації, становить лише 2 гривні.

Юрій Мороко Корпоративні права

Більшу частину доходів для подружжя приносить саме дружина. Так за 2016 рік вона з банківських процентів отримала 2 млн гривень. Сам представник «Опоблоку» за рік заробив 1,1 млн грн, завдяки надходжень від депутатської діяльності, доходу від відчуження майна та процентів. Загальний заробіток сім’ї Мороко склав 3 мільйона 191 тисяч 98 гривень.

Юрій Мороко Доходи

На фоні доходів більш цікавими стають задекларовані грошові активи. Загальна сума коштів становить 53 мільйона 247 тисяч 302 гривні, усі гроші знаходяться на банківських рахунках. Як і у випадку з іншим майном, гроші розподілені між подружжям. П’ять із дев’яти рахунків належать дружині нардепа, сума коштів на них складає 40 мільйонів 558 тисяч 468 гривень. Що допомогло отримати такі статки, враховуючи відсутність будь-яких додаткових джерел доходу окрім процентів з банку, залишається відкритим питанням. На рахунках Юрія Морока налічується 12 мільйонів 688 тисяч 834 гривні.

Юрій Мороко Грошові активи