Продовжуємо нашу серію оглядів електронних декларацій українських чиновників. Сьогодні ми розглядаємо декларацію ще одного «регіонала», народного депутата від фракції «Опозиційного блоку» Миколи Скорика. Нагадаємо, що раніше ми робили огляд е-декларації лендлорда Донеччини, нардепа від ОП Дениса Омельяновича.

Так, депутат вніс до декларації дві квартири в Одесі площами 172.2 та 523.1 квадратних метри. Згідно індексу, обидві квартири знаходяться в Приморському районі в близькій відстані від пляжів. Також, Скорик задекларував два машино-місця, житловий будинок площею 217 кв. м. в тому ж Приморському районі, який він орендує, а також орендований в Одеській обласній раді офіс площею 62.9 кв. м. Слід зазначити, що попри такий фінансово-майновий стан, депутат отримує компенсацію за оренду житла. Згідно декларації, за рік він отримав 167 тис. 900 гривень компенсації за житло.

Микола Скорик декларація

У графі транспортні засоби нардеп вказав MERCEDES-BENZ ML 350 2013 р.в., який було придбано за 570 тисяч гривень. Наразі такий б/в автомобіль коштує від 50 до 65 тис. доларів (1,3-1,7 млн гривень).

Микола Скорик декларація

Окрім того, Скорик володіє акціями Імексбанку та АТ «ІК «ПРИМОР’Є-ІНВЕСТ» вартістю 1 млн 534 тис. 200 гривень і 136 тис. гривень відповідно. Не забув він і про готівку: 300 тис. гривень та 30 тис. доларів.

Микола Скорик декларація