Продовжуємо нашу серію оглядів електронних декларацій політиків. Після останнього скандалу щодо низької кількості внесених декларацій народній депутат трошки пришвидшили свої темпи.

Цього разу під наше суворе око потрапила декларація нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Вадатурського.

Так, він задекларував садовий будинок площею 60 квадратних метри в населеному пункті Каравелове Миколаївської області та недобудований маєток в Покровському Очаківського району Миколаївської області площею 300 квадратних метри, записаний на дружину, яка, до того ж, має інше прізвище – Дьяченко. В цьому н.п., де будується маєток, вона також володіє земельною ділянку площею 2500 квадратних метри. Дружина Вадатурського ще має квартиру в Миколаєві площею 191 квадратний метр.

Окрім того, нардеп задекларував два автомобілі: ГАЗ 66 1978 р.к. та ЗІЛ 131 1984 р.в. Хотілося б тепер побачити пана Вадатурського на будь-якій з цих автівок, а точніше як він під’їжджає на них до Верховної Ради. Не забув депутат і про корпоративні права в компанії, а саме власні 20%, засновником якої є його батько Олексій, ТОВ СП «Нібулон». Від цієї ж фірми молодший Вадатурський отримав премію в розмірі 2 мільйонів 668 тисяч 780 гривень.

Андрій Вадатурський декларація