Продовжуємо серію оглядів електронних декларацій представників української політики. Сьогодні наша увага припала до народного депутата України Надії Савченко. Для неї це вже друга подана е-декларація і у порівнянні з минулорічною трапилися деякі зміни.

Насамперед зміни торкнулися нерухомості Надії, а саме її матері – Марії Іванівни. Минулого разу нардеп задекларувала квартиру, будинок та земельну ділянку. На цей раз у декларації ми можемо побачити лише квартиру, а будинок та земельна ділянка, які належали матері, зникли. Права на квартиру, як і раніше, розподілені між усією сім’єю – сестрами Савченко та їх матір’ю.

Надія Савченко Нерухомість

Змін зазнала і рухомість, так у декларації залишилася Skoda Fabia 2007 року виробництва, яка відтепер належить не народному депутату, а її сестрі – Вірі. Авто Lifan 320, що належало Вірі та було зазначено у минулій декларації, наразі відсутнє.

Надія Савченко Авто

Також у новому документі ми не бачимо акцій АТ «Універмаг Україна», що належали усім трьом членам сім’ї.

Савченко Акції

Минулорічна декларація

У графі грошових активів з’явилися 270 тисяч грн Марії Савченко, Віра збільшила свої заощадження на 6 тисяч грн – 81 тисяча проти 75.

Савченко Грошові активи

Слід зазначити, що у графі доходів немає згадок про відчуження будь-якого майна, тому дізнатися чи є задекларовані кошти матері результатом продажу її зниклої нерухомості або акцій неможливо.