Після доволі об’ємної декларації народного депутата від фракції «Опозиційного блоку» Дениса Омельяновича в системі електронного декларування з’явилася ще одна декларація доволі відомого політика.

Так, ми знайшли в Єдиному державному реєстрі декларацій прізвище Віктора Балоги та його щорічну декларацію.

Згідно оприлюдненої інформації, сімейство Балог має 15 соток земельної ділянки в населеному пункті Завидово Мукачівського району Закарпатської області, майже 8 соток у Мукачевому, там же квартири 123,4 та 101,1 квадратних метри, будинок 314,1 кв.м. (належить синам Андрію Балозі (мер Мукачева) та Павлу Балозі), а також гараж 48,8 кв.м. Особа, з якою Балога проживає, але не знаходиться у шлюбі, депутат Закарпатської обласної ради Оксана Балога (у вікіпедії його дружина, можливо вони розлучені(?) володіє квартирою в Дніпровському районі Києва площею 57,8 кв.м.

Віктор Балога декларація

Також, нардеп задекларував садовий будинок, державну дачу площею 129,2 кв.м. в Конче-Заспі, що находиться в його користуванні та належить Державному управлінню справами. Балога навіть вніс до декларації вартість на дату набуття цієї держдачі – 928 тисяч 400 гривень. Цікаво, чи це не та дача, яку знайшли журналісти УП? За їх інформацією, Віктор Балога мешкав на дачі члена депутатської групи «Воля народу», народного депутата Василя Петьовки.

Віктор Балога декларація

Окрім того, Віктор Балога задекларував три автомобілі: Audi A8 (2011 р.в.) та LAND ROVER DEFENDER 110 2.4 TD, які за договором позички (безоплатного користування в зазначений строк) він отримав від свого старшого сина Андрія, а також Audi A8l QUATTRO 6.0 (2007 р.в.) за тим самим договором позички, але з Олександром Лендєлем. Як нам вдалося з’ясувати, Олександр Лендєл на останніх міських виборах балотувався в депутати міської ради Мукачева від партії Віктора Балоги «Єдиний центр», але програв.

Віктор Балога декларація

Серед грошових активів нардепа значиться: 190 тисяч гривень, 130 тис. євро (3,6 мільйони гривень), його жінка – 650 тис. євро (18,2 млн гривень), 162 тис. 679 гривень, а їхній син Павло Балога (чинний нардеп) – майже 190 тис. гривень та 110 тис. доларів (2,86 млн гривень). Балога виявився цінителем мистецтва, володіючи 26 картинами, серед яких є відомі закарпатські художники Адальберт Ерделі та Йосип Бокшай. Втім, нардеп не вказав вартість витворам мистецтва, але, згідно наших даних, картини вищезазначених художників можуть приблизно коштувати від 10 до 50 тисяч доларів.