Повертаємося до оглядів електронних декларацій українських чиновників. Цього разу мова піде про 30-ти річну першу заступницю Міністра Юстиції України Наталію Севастьянову.

Проживає перша заступниця міністра у столичній квартирі площею 147 квадратних метри, власником якої є громадянин України Поліщук Віктор Миронович. Також Севастьянова має частку у одеській квартирі, окрім неї дві частки мають її батьки.

Наталія Севастьянова нерухомість

Привертає до себе увагу перелік ювелірних виробів та годинників молодої чиновниці. Серед нього можна знайти ювелірні вироби Chopard або ж годинник від такого відомого бренду як Ulysse Nardin.

Наталія Севастьянова Цінне майно

Матеріал за темою:

Переміщається Севастьянова на досить скромній Toyota Solara 2006 року виробництва, проте її мати володіє куди більш серйозними Lexus RX350 та Porsche Cayenne. Раніше матір Севастьянової вже фігурувала у журналістському розслідуванні «Слідство.інфо» щодо її доньки і є великі сумніві, що вона дійсно їздить на таких дорогих автівках.

Наталія Севастьянова авто

Найбільший інтерес викликають грошові активи представниці Мін’юсту. Згідно до декларації готівкою вона має: 450 тисяч доларів США, 40 тисяч євро та 400 тисяч гривень. А також 114693 гривень на банківському рахунку.

Наталія Севастьянова Грошові активи

Більш цікавим факт таких заощаджень стає на фоні того, що Наталія Севастьянова немає ніякого бізнесу та її єдине джерело доходу це зарплатня у розмірі 504 тисяч гривень на рік.

Севастьянова доходи