Друге провадження проти «діамантового прокурора» Корнійця передано до суду

Генеральною прокуратурою було завершене досудове розслідування в рамках кримінального провадження за підозрою колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця в систематичному вимаганні та отриманні коштів від підприємства, що займалося вивезенням побутових відходів.

Обвинувальний акт у відповідному провадженні направлений до суду, повідомляє прес-служба ГПУ.

За даними досудового розслідування вказані злочини скоєно особою з використанням свого службового становища на посаді керівника одного з структурних підрозділів прокуратури міста Києва із залученням до злочинних дій свого близького родича. Всупереч намаганням сторони захисту затягнути досудове розслідування, прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті, – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченим інкримінують ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, вчинених у співучасті. Винним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.