Директор департаменту Харківської міськради придбав автомобіль за $100 тисяч

Директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради Володимир Чумаков придбав автомобіль Mercedes-Benz GLS350d 4Matic 2016 року випуску з об’ємом двигуна 3 літри.

Про це в Facebook пише «Харківський антикорупційний центр».

Як стало відомо, цей автомобіль Чумаков придбав у липні 2016 року, ціна такої автівки складає 87-110 тисяч доларів (2,28-2,63 мільйона гривень).

Чумаков Мерседес

Виписка з реєстру МВС

 

Нещодавно Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, який очолює Володимир Чумаков, уклав угоди з ТОВ «Паркінг+» на майже 76 мільйонів гривень на капітальний ремонт декількох вулиць у місті. Слід зазначити, що директором та співзасновником ТОВ «Паркінг+» до початку 2010 року був саме Володимир Чумаков. Сама компанія наразі на 83,94% належить гонконгському офшору компанії Dragon Investment Development Limited. Загалом «Паркінг+» отримала від Харківської міськради за ремонт автомобільних доріг майже 1 мільярд гривень за останні 8 років.

Нагадаємо, раніше під час обшуків у кримінальному провадженні щодо розкрадання землі в Харкові в одного з фігурантів знайшли 300 тисяч доларів готівкою. Цим фігурантов виявився колишній депутат Харківської міської ради Євген Гутков.

Матеріал за темою: