Дружина та тесть Насірова внесли за нього заставу

Дружина та тесть відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова внесли за нього заставу розміром 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сьогодні дружина та тесть Романа Насірова, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) внесли грошову заставу визначену ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року в розмірі 100 мільйонів гривень на спеціальний рахунок Солом’янського районного суду, – йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що згідно до щорічної декларації поданої головою ДФС, його дружина має лише близько 16 млн грн.

Згідно ухвали суду покладено наступні обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; носити електронний засіб контролю; не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.