Екс-голова податкової Луганщини Антіпов не вніс 15 млн грн застави – Матіос

Колишній голова Луганської обласної адміністрації та податкової служби Олександр Антіпов, якого було затримано по справі «податкових майданчиків Клименка», не вніс в установлений термін заставу у розмірі 15 млн грн.

Про це повідомив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Раніше суд звільнив з під варти Антіпова та зобов’язав носити електронний браслет протягом двох місяців, а також конфіскував закордоні паспорти на такий же проміжок часу. Крім цього була призначена застава у розмірі 15 млн грн, у разі не сплати якої протягом встановленого терміну суд має обрати новий запобіжний захід.

Ми подаємо до Печерського суду Києва клопотання про зміну на більш сувору (арешт) запобіжний захід для колишнього голови ДПА в Луганській області підозрюваного Антіпова, який не вніс протягом 5 днів певний йому судом заставу в сумі 15 млн грн; в його будинку під час обшуку було вилучено 4 млн доларів США «невідомого» походження, — заявив прокурор

Також, за словами Матіоса, екс-податківцю було повідомлено про нову підозру за ч. 3 ст. 209 КК України (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом).

Матеріал за темою:

Нагадаємо, 24 травня у ході масової спецоперації було затримано понад 20 податківців часів Януковича.