Фігурантам «чорної бухгалтерії» скоро пред’являть обвинувачення

НАБУ провело ідентифікацію імен з «чорної бухгалтерії Партії Регіонів» і готується пред’явити підозру низці осіб, що фігурують в ній. Також виявлений прямий зв’язок цієї справи з розслідуванням відносно суддів Конституційного суду, яке проводить Департамент спеціальних розслідувань ГПУ, на чолі з Сергієм Горбатюком.

«Оскільки вони там розслідують справи відносно суддів Конституційного суду, які фактично ухвалювали рішення про повернення дії Конституції 1996 року, і в цій частині ми з ними тісно контактуємо і обмінюємося інформацією», – сказав голова НАБУ Артем Ситник, чиї слова передає УНІАН.

Розслідування справи так званої «чорної бухгалтерії» ПР почалося після заяви колишнього заступника голови СБУ Віктора Трепака. 30 травня він передав бюро документи, в яких були вказані суми готівкою, що їх керівництво партії виплачувало високопосадовцям, політикам, журналістам, експертам за надання тих чи інших послуг. Загалом було виплачено до 2 мільярдів доларів. Пізніше частину цих документів оприлюднив народний депутат Сергій Лещенко.