Фонд держмайна не отримав жодної заявки на приватизацію ОПЗ

До Фонду державного майна України не надійшло жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ «Одеський припортовий завод».

Про це на своїй сторінці Facebook розповів перший заступник гендиректора ОПЗ Микола Щуріков.

Сьогодні (6 грудня – Ком.) о 18.00 вийшов термін подачі заявок на участь в конкурсі з приватизації ОПЗ. Хотілося б сказати «ставки зроблені, ставок більше немає», але проблема в тому, що їх і не було, – повідомив він.

За його словами, головними претендентами на купівлю вважалися ПрАТ «Укрнафтобуріння» і DCH, проте ці компанії відмовилися від участі в конкурсі. Також Щуріков вважає, що затягування приватизації Припортового заводу є спеціальним та звинувачує у цьому голову Фонду державного майна Ігоря Білоуса.

Дивлячись на ситуацію з ОПЗ, я починаю сильно сумніватися в наявності відповідних намірів і кваліфікацій у Ігоря Білоуса… Я починаю підозрювати в цьому не просто відсутність професіоналізму, а справжній саботаж, – заявив перший заступник гендиректора.

Нагадаємо, приватизація «Одеського припортового заводу» була запланована на листопад цього року, але пізніше її перенесли на першу декаду грудня 2016 року. Голова ДФС Білоус повідомляв, що в купівлі держпідприємства зацікавлені іноземні представники. 19 жовтня кабмін знизив ціну ОПЗ вдвічі з 13,175 мільярда гривень до 5,16 мільярдів, конкурс з продажу мав пройти 14 грудня.