Генпрокуратура завершила досудове розслідування провадження проти Єфремова

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-регіонала Олександра Єфремова.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно до повідомлення, розслідування було завершено 9 грудня. За його результатами, колишній голова фракції «Партії Регіонів» у Парламенті підозрюється у ряді злочинів.

Організації захоплення Луганської обласної державної адміністрації (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); пособництві в захопленні будівлі Управління Служби безпеки України в Луганській (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України); вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку(ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» (ч. 1 ст. 258-3 КК України); державній зраді ˗ тобто діянні, умисно вчиненому громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності України(ч. 1 ст. 111 КК України), – йдеться у заяві Генпрокуратури.

Наразі захисту передані усі матеріали справи для ознайомлення, після чого провадження буде направлено до суду.

Нагадаємо, 24 листопада Печерський районний суд міста Києва подовжив арешт Єфремова на 60 днів до 22 січня наступного року.