Голова ЦВК Охендовський прийшов на допит до НАБУ

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, якому нещодавно було оголошено про підозру, прийшов на допит до Національного антикорупційного бюро України.

Під час його появи біля будівлі НАБУ, журналістам вдалося поспілкуватися з ним.

Я очікую в результаті торжества справедливості. Зрозуміло, що жодних доказів вчинення мною жодних кримінальних правопорушень немає і бути не може. Я переконаний, що якщо слідство буде об’єктивним, то воно саме доведе і закриє справу на стадії досудового розслідування. Якщо ні, – то я переконаний в тому, що українські суди доведуть фейковість і необґрунтованість пред’явлених звинувачень, – заявив він.

За словами Охендовського, дане провадження є навмисним переслідуванням відносно нього.

Сценарій цього спектаклю написаний не в Україні, автором цього спектаклю і режисером є особи, які перебувають також не в Україні. В Україні перебувають тільки виконавці деяких ролей в цьому спектаклі”, – сказав він, додавши, що співробітники НАБУ погодилися стати “виконавцями”, – зазначив голова ЦВК.

Нагадаємо, 13 грудня керівник САП Назар Холодницький підписав повідомлення про підозру голові ЦВК Михайлу Охендовському. Ввечері того ж дня детективи Антикорупційного бюро вручили це повідомлення фігуранту провадження. Його підозрюють у отриманні грошей з так званої «чорної каси» «Партії Регіонів».  Допит мав відбутися у середу, але Охендовський не прийшов на нього через особисті обставини.

Матеріал за темою: