Луценко повідомив про порушення кримінального провадження проти Авакова

Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Про це під час програми «Лівий берег» із Сонею Кошкіною на «24 каналі» заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, це провадження було порушено через лист від голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

«Я в день отримую листи від декількох десятків людей, в тому числі і від пана Шабуніна, за листом якого точно так же порушив кримінальну справу, ви не повірите на кого, на міністра внутрішніх справ Авакова , тому що всі однакові. Всі звернення в ГПУ мають однаковий процесуальний статус», – наголосив Луценко.

Водночас, очільник Генпрокуратури не надав подробиць щодо провадження та за яким фактом воно порушене.

Нагадаємо, раніше в Інтернеті було оприлюднене відео з прихованої камери, на якому син очільника глави МВС Олександр Аваков домовлявся з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для підрозділів відомства.

Пізніше стало відомо, що фірма, яка займалася постачанням цих рюкзаків для Міністерства внутрішніх справ пов’язана з жителем Харкова Володимиром Литвином, який дружить з Олександром Аваковим.

А у березні за це провадження взялися детективи Національного антикорупційного бюро, які отримали доступ до банківських рахунків компанії, пов’язаної з Литвином, під назвою «Дніпровенд».

Матеріал за темою: