ГПУ повідомила про підозру особам Миколаївського суднобудівного заводу, які нанесли збитків у розмірі 1,5 мільярдів гривень

Генеральною прокуратурою повідомлено про підозру двом колишнім керівникам підприємства публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» у вчиненні злочинів, передбачених ст. 219 та ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, групою осіб та доведення підприємства до банкрутства).

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У рамках кримінального провадження на підставі зібраних в ході досудового розслідування достатніх доказів повідомлено про підозру одному з арбітражних керуючих (ліквідатору) підприємства та двом керівникам юридичних осіб причетних до незаконного заволодіння майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинними діями вказаних осіб ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спричинено збитки у розмірі 1,5 млрд грн.

Наразі вказаних осіб оголошено у розшук та Печерським районним судом міста Києва надано дозвіл на їх затримання. На майно підозрюваних на підставі ухвал Печерського райсуду накладено арешт.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.