ГПУ проводить обшуки у Львівській міській раді

Генеральна прокуратура України за супроводженням представників Національної поліції проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій збоку службових осіб Львівської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно до заяви, провадження відкрито за фактом дій, які привели до збитків державі в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем).

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн, чим заподіяли збитки в особливо великих розмірах, – зазначили в ГПУ.

На підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою відшукування оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі, проводяться слідчі дії. Наразі тривають обшуки приміщення Львівської міської ради та офісних приміщеннях оцінювачів і суб’єкта господарювання, що придбав землю.

Матеріал за темою: