ГПУ розпочала досудове розслідування щодо Лещенка

Генеральна прокуратура України почала досудове розслідування у кримінальному проваджені щодо народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Сергія Лещенка за підозрою у незаконному збагаченні.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури.

У ГПУ повідомили, що підставою для внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань питання неправомірних дій з боку депутата Лещенка, стало звернення нардепа Павла Пинзеника. Також повідомляється, що наразі кримінальне правопорушення попередньо кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 2 Кримінального кодексу України.

Окрім цього, стало відомо, що був поданий до ГПУ запит збоку народних депутатів з проханням провести перевірку квартир депутатів Лещенка та Заліщук. Запит направили 6 народних депутатів, серед них зокрема «радикали» Андрій Лозовий та Дмитро Лінько, Євген Дейдей і Вадим Підберезняк від «Народного фронту», і БППшник Сергій Каплін.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, що раніше НАБУ проводило перевірку квартири Сергія Лещенка, тоді детективи агентства знайшли декілька адміністративних правопорушень. Також, нещодавно у депутата від БПП був конфлікт з генпрокурором Юрієм Луценком, щодо причетності останнього до квартир його екс-бухгалтерки. Через деякий час ці квартири були продані.