Кабмін вирішив націоналізувати ПриватБанк

Кабінет міністрів України підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПриватБанку у 100% державну власність.

Відповідне рішення було ухвалено на терміновому засіданні уряду.

Кабінет міністрів України на засіданні в неділю розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПриватБанку у стовідсоткову державну власність. Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПриватБанку та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів, – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби Кабміну, такі дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки. Також, як стверджували на засіданні уряду голова НБУ Валерія Гонтарева та очільник Мінфіну Олександр Данилюк, приватні акціонери ПриватБанку звернулися до них із пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.