Керівник Львівського управління НАБУ отримав заступника

За результатами відкритого конкурсу з-поміж 67 кандидатів посаду заступника директора заступником директора територіального управління Національного антикорупційного бюро України у Львові здобув Сергій Клімов.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Серед обов’язків, які будуть покладені на мого заступника – організація роботи управління, контроль за роботою громадської приймальні тощо. Я радий, що отримав першого колегу та партнера, з яким разом працюватимемо задля ефективної роботи нашого територіального управління і НАБУ в цілому», – заявив директор цього управління Тарас Лопушанський.

За його словами, основними критеріями, за якими було обрано Сергія Клімова, були професіоналізм, досконале знання законів та інших, які пов’язані безпосередньо з його посадою.

Як відомо, Сергію Клімову 41 рік, він львів’янин та має вищу юридичну освіту, а також досвід роботи у галузі права. З відзнакою закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, більш ніж 20 років обіймав офіцерські та старші офіцерські посади на військовій службі.