Колишнього помічника Мартиненка призначили в Генпрокуратуру. Хто він такий?

Колишнього помічника депутата від фракції «Народного фронту» Миколи Мартиненка Михайла Лєдовських призначили заступником начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті ГПУ.

помічник Мартиненка

Як відомо, Михайло Лєдовських був помічником Мартиненка під час 4-го та 5-го скликань Верховної Ради. А у 2010 році його було призначено заступником директора Державного спеціалізованого підприємства «Укрспецторг», щоправда у 2012 році його звільнили після призначення Миколи Азарова прем’єр-міністром України. Також, Михайло Лєдовських є директором фірми «Ледовських та партнери», що надає юридичні та адвокатські послуги.

Лєдовських Укрспецторг

Окрім того, слід зазначити, що Михайло Лєдовських є братом чинної нардепки від НФ Олени Ледовських, яка на відміну від свого родича працювала помічником у Мартиненка аж чотири скликання. Також, вона з 2011 року є підписантом і керівником благодійного фонду Миколи Мартиненка.

Ледовських Мартиненко благодійний фонд

Але і це не все, є ще одна Лєдовских у цій історії – Дарина Михайлівна. Якщо ви пам’ятаєте навколо цієї особи був невеличкий скандал: після результатів парламентських виборів 2014 року виявилося, що за списками НФ до Верховної Ради пройшла Лєдовських Дарина Михайлівна 1991 року народження, але після оприлюднення цієї інформації в ЗМІ вона публічно відмовилася від мандату. Як з’ясувалося, Дарина Лєдовських є донькою Михайла Лєдовських та відповідно племінницею Олени Ледовських . Також, Дарина Михайлівна вже була помічником народних депутатів – все того ж Миколи Мартиненка та її тітки Олени. Наразі вона є співзасновником молодіжного крила партії НФ «Народний фронт молоді», активістом якого є син секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова Кирило.

Лєдовських Дарина Мартиненко