Комісія рекомендувала Луценку двох кандидатів у керівники Генінспекції

Консультативна комісія зі створення Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України оприлюднила результати співбесід із кандидатами на посаду керівника Генінспекції. Вона обрала двох із шести кандидатів.

Генеральному прокурору Юрію Луценку рекомендовано генерала міліції Володимир Уварова та керівника місцевої прокуратури зі Львівщини Володимира Купецького, повідомляє прес-служба ГПУ.

За результатами голосування 15 листопада 2016 року більшістю від загального складу Комісії ухвалено рішення рекомендувати генеральному прокурору України для призначення на керівника Генеральної інспекції України Уварова В.Г. (отримав 6 голосів членів Комісії) або Купецького В.В. (отримав 5 голосів членів Комісії), – йдеться у повідомленні.

За словами виконавчого директора Transparency International Україна Ярослава Юрчишина, до процесу співбесід та вибору кандидатів достатньо питань.

Мої враження: до процесу та вибору достатньо питань, але результати оцінити можна буде лише по роботі. Вдалося досягти компромісу, але не консенсусу, – написав він у Facebook.

Водночас, Юрчишин зазначив, що генпрокурор впливу на роботу комісії не чинив, окрім як при її формуванні.