У нестабільній роботі е-декларування винне УСС – Корчак

Державне підприємство «Українські спеціальні системи» не можуть забезпечити необхідну пропускну здатність до системи електронного декларування.

Про це на власній сторінці в Facebook написала голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

Всі баги та помилки в програмному забезпеченні усунені ще 25 жовтня. Перебіг подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора та хостинг-провайдера системи – ДП «УСС» забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв’язку та канального мережевого обладнання до системи, – наголосила голова НАЗК.

За її словами, така ситуація обмежує доступ до е-декларування безпосередньо декларантам. Корчак звернулася до УСС з вимогою вирішити це питання.

Звертаємось до хостинг-провайдера та адміністратора системи – ДП «УСС» з вимогою негайно усунути всі перешкоди, які заважають декларантам безперешкодно та якісно виконати свої законні обов’язки щодо подання електронних декларації, – заявила вона.

Голова Агентства також додала, що в разі невирішення цієї проблеми вона звернеться до правоохоронних органів з питанням про відкриття кримінального провадження щодо зриву е-декларування.

Матеріал за темою: