Луценко підписав повідомлення про підозру голові Рахункової палати України

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру голові Рахункової палати України Магуті Роману Миколайовичу.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Голові Рахункової палати України за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), – йдеться у заяві.

В ГПУ зазначили, що підозра стосується незаконної приватизації квартири. У привласненні майна підозрюють члена Рахункової палати Шулешко. Вона звернулася до Магути, щоб той надав їй службове житло ближче до місця роботи. Закон дає таке право. Вартість житла на 2013 рік становила 1,39 млн грн.

Після цього Шулешко просить приватизувати це житло. Магута просто погоджує. Направляє листа до Київської адміністрації. Тим часом Шулешко прописує у цій квартирі всю сім’ю. Але вона також скористалася правом на приватизацію. Знайшли племінника, прописали. Потім він приватизував і подарував їй цю квартиру. Вона привласнила житло. Слідство вважає, що голова Рахункової палати вступив із нею у змову, – пояснив Луценко.

Розслідування справи проводили детективи НАБУ та антикорупційної прокуратури. У разі доказу його вини, чиновнику може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення від 3 до 6 років.