Людина Кононенка стала членом наглядової ради ОПЗ

Колишній помічник на платній основі народного депутата Україні від «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка Олександр Візір став членом наглядової ради держпідприємства Одеський припортовий завод.

Відповідне рішення було ухвалене на зборах акціонерів підприємства 15 вересня, повідомляє проект «Схеми».

Олександр Візір

Як відомо, Олександр Візір після того як перестав працювати помічником у Кононенка, обіймав посаду заступника начальника відділу міждержавних майнових відносин Управління корпоративних прав держави Департаменту управління держпідприємствами та корпоративними правами держави у Фонді державного майна.

Матеріал за темою:

Також, ще два нові члени увійшли до наглядової ради ОПЗ – Віталій Герц (колишній помічник «регіонала» Сергія Мошака) та Євген Асташев (чиновник Фонду держмайна). Нові члени замінили на цих посадах осіб, які пов’язані з фракцією «Народного фронта» – Сергія Насвiщука та Сергія Перелому, якого звинувачують у розкраданні коштів ОПЗ на суму 250 мільйонів гривень. Як відомо, Перелома є партнером по бізнесу агенції нерухомості «Вортекс» екс-нардепа від фракції НФ Миколи Мартиненка, який склав мандат через кримінальну справу, що велася проти нього в Швейцарії.

Нагадаємо, раніше очільник Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі звинуватив Миколу Мартиненка в корупції на ОПЗ, а пізніше припустив, що Кононенко також може бути причетний до корупційних схем. Наразі розслідуванням «справи Мартиненка» займається Національне антикорупційне бюро.

Матеріал за темою: