Мартиненку повідомили про підозру

Детективи Національного антикорупційного бюро спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру у привласнені або розтраті грошей держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», а також створення злочинної організації колишньому народному депутатові від фракції «Народного фронту» Миколі Мартиненку.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Наразі готується клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке ближчим часом скерують до суду. Ймовірно обрання запобіжного заходу відбудеться завтра, 21 квітня. Суддю обере автоматизована система.

Матеріал за темою:

Розслідування встановило, що в період з 2013 року по 2016 рік злочинною організацією у складі службових осіб СхідГЗК, службових осіб «STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH», а також групою осіб, які мали контроль над вказаними підприємствами, у тому числі Мартиненком було вчинено розтрату коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для держпідприємства через австрійську компанію-посередника STEUERMANN.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 КК України.