Марушевська заявила про відставку

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила про власну відставку з посади.

Про це вона повідомила під час власного брифінгу в Одесі.

За словами Марушевської, на цій посаді їй вдалося багато чого досягти, і відтепер Одеська митниця стала прикладом для всієї України.

Коли я заступала на цю посаду, це була найбільш корумпована митниця в країні, а зараз – приклад швидкої і ефективної роботи. Звичайно, з одного регіональної митниці не вийде змінити всю систему Державної фіскальної служби, проте це реальний поштовх для реформ у державі. Митний термінал, який підтримав президент, і на який дав гарантії прем’єр-міністр, продовжує стояти недобудованим. Адміністрація морських портів України не звітує, куди витрачає гроші, виділені на будівництво, Роман Насіров (голова ДФС – Ком.) ставить палки в колеса, а законопроект про відритому митному просторі заблокувала президентська фракція. Ми вичерпали інструменти для проведення реформ, тому я оголошую про звільнення, – заявила Марушевська.

Нагадаємо, раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив про власну відставку. Пізніше, Кабінет міністрів схвалив його відставку.

Матеріал за темою: