Сьогодні ми пропонуємо вам невеличкий пішохідний маршрут центром Києва. Це не лише допоможе вам оглянути видатні місця столиці, але й оцінити земельні володіння депутатів від фракції «Блоку Петра Порошенка», братів Дубневичів.

Почнімо з київського фунікулеру. Піднімаємося ним і гайда до Михайлівського Золотоверхого. Біля пам’ятника княгині Ользі йдемо не прямо до Софійської площі, а спочатку звернемо праворуч, на Велику Житомирську. Дійшовши до перехрестя з Володимирською, повертаємо на Софійську площу, милуємося Софією та Богданом Хмельницьким, і рушаємо далі, все тією ж Володимирською.

Доходимо до Золотих воріт. Тут нам треба праворуч, повз парк на вулицю Ярославів Вал. Цією вулицею ми йдемо аж до Львівської площі. Тепер нам треба ліворуч, на Бульварно-Кудрявську. Нею ми йдемо до площі Перемоги, дорогою оглядаємо цирк та обеліск міста-героя Києва. На площі ми робимо різкий розворот, і йдемо на бульвар Шевченка. Проходимо ним повз ботанічний сад та Володимирський собор, аж до Бесарабського ринку. Обходимо цю будівлю (можемо дорогою купити шаурми, гуляємо ми вже довгенько) і повертаємо на вулицю Басейну. Але не розганяйтеся сильно, нам скоро треба ліворуч, на Шовковичну. Доходимо нею до будівлі Верховної Ради, передаємо обранцям вітання (звичайно, виключно в рамках закону) і повертаємо ліворуч. Проходимо повз Кабінет міністрів (знов вітаннячка) і вже йдемо-йдемо униз, повз філармонію, Володимирським узвозом, аж до Подолу. Доходимо до Шевченківської церкви на Поштовій площі, повертаємося до фунікулера, з якого все почалося.

Втомилися?

А тепер уявіть, що площа, яку ми з вами щойно обійшли приблизно дорівнює загальній площі нерухомого майна братів Дубневичів, 2,9 квадратних кілометри. Уявіть лишень, як воно їм, стільки обходити. Жах!

PS. Якщо ви, шановний читачу або шановна читачко, не з Києва, не біда. Ви й самі можете прокласти схожий маршрут своїм містом. Головне, щоб площа, яка ним описується, приблизно дорівнювала трьом квадратним кілометрам, і, звичайно, щоб вам було цікаво. Пам’ятайте: піші прогулянки це корисно і весело!