НАБУ передало до суду провадження щодо розкрадання землі під Києвом

Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння землями державної форми власності у Броварському районі Київської області. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Про це йдеться в заяві прес-служби Бюро.

Як повідомляється, колишній керівник управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Броварському районі, директор, працівник землевпорядної організації та голова правління місцевого садового товариства підозрюються у незаконному заволодінні 55 земельними ділянками державної форми власності загальною площею понад 5 га.

Під час слідства, був накладений арешт на майно фігурантів провадження. Так, бул заарештовано 10 земельних ділянок, квартиру, автомобіль, а також предмет злочинного посягання — 55 земельних ділянок.

Обвинуваченим загрожує позбавлення волі терміном від 7 до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що в травні цього року детективи Антикорупційного бюро разом з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали трьох чоловік у цьому провадженні. Пізніше був затриманий і четвертий підозрюваний. Наразі двоє з них перебувають під домашнім арештом, а двоє звільнені під заставу.