НАБУ повідомило про підозру директору «СхідГЗК»

Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру директору державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Олександру Сорокіну, який є фігурантом справи Мартиненка.

Відповідну заяву зробив голова НАБУ Артем Ситник під час свого брифінгу.

Вчора детективами НАБУ разом з прокурорами САП було повідомлено про підозру генеральному директору «Східного гірничо-збагачувального комбінату» і зараз вирішується питання про обрання щодо нього запобіжного заходу. Це, фактично, п’ятий підозрюваний, – заявив Ситник.

Раніше, у САП заявляли, що директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін виїхав за кордон у березні. Додамо, що наразі відомо про чотирьох фігурантів справи про розкрадання $17 млн на держпідприємстві: Мартиненка, Перелому, Сорокіна та заступника директору держконцерну «Ядерне паливо» Богданця. П’ятий підозрюваний, про якого говорить Ситник, залишається невідомим. Але, за нашою інформацією, ним є в.о. голови ОГХК Руслан Журило.

Нагадаємо, 20 квітня детективи НАБУ повідомили про підозру екс-нардепу Миколі Мартиненку. Його підозрюють у привласнені або розтраті грошей держпідприємства «СхідГЗК», а також створення злочинної організації. Пізніше у рамках цієї справи був затриманий екс-голова наглядової ради ОПЗ Сергій Перелома. Сьогодні суд відпустив під поруки Мартиненка та Перелому.