НАБУ провело обшуки в Миколаївському облавтодорі

Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки в приміщенні Служби автомобільних доріг у Миколаївській області в кримінальному провадженні щодо ймовірних фактів корупції в державних закупівлях.

Про це повідомляє прес-служба Бюро.

11 жовтня детективи НАБУ провели обшук у приміщенні Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та вилучили документи, що мають значення для повного та об’єктивного встановлення усіх обставин можливого вчинення кримінального правопорушення, – йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби відомства, слідчі дії здійснювалися у зв’язку з досудовим розслідуванням кримінального провадження за фактом замаху на розтрату держкоштів, що були виділені на ремонт окремих ділянок дороги державного значення Н-11 Дніпропетровськ–Миколаїв. Дане провадження кваліфіковане за ч.2 ст. 15 («Замах на злочин») та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем»).

Наразі НАБУ перевіряє інформацію про ймовірне незаконне відхилення комітетом з конкурсних торгів Миколаївського облавтодору пропозицій окремих учасників держзакупівель в інтересах третіх осіб, у результаті чого держава може втратити майже 24 мільйонів гривен.

Матеріал за темою: