НАБУ проводить 10 розслідувань за результатами аналізу електронних декларацій

Детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали розслідування семи кримінальних проваджень пов’язаних із інформацією наведеною у електронних деклараціях. Таким чином кількість розслідувань на основі даних з е-декларацій сягнула десяти.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Два провадження зареєстровані за фактом внесення недостовірних даних народними депутатами (ст. 366-1 Кримінального кодексу України). Одне провадження — за фактом незаконного збагачення заступника голови облради (ч.3 ст. 368-2 КК України – «Незаконне збагачення особи, яка займає особливо відповідальне становище»). Відомості про ще чотири кримінальні провадження до ЄРДР внесені за фактом незаконного збагачення та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій трьома суддями: стосовно двох служителів Феміди детективи Бюро розслідують скоєння злочину, передбаченого ч.2. ст. 368-2 КК України, третій суддя фігурує у двох провадженнях, відкритих за фактами незаконного збагачення (ч.3 ст. 368-2 КК України) та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій (ст. 366-1 КК України), – йдеться у повідомленні.

Відомості про ці провадження занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань упродовж 7-9 грудня.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, раніше Антикорупційне бюро зареєструвало три подібних провадження за фактом незаконного збагачення (ч. 2 та ч. 3 ст. 368-2 КК України) по відношенню до двух народних депутатів та одного представника судової системи.