НАБУ спільно з САП затримали на хабарі співробітника Генпрокуратури. Фото

Детективи Національного антикорупційного бюро України разом із прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили на хабарі співробітника Генеральної прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Як йдеться у заяві, службова особа намагалася передати хабар, щоб вплинути на результати позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ, ініційованої НАБУ.

Зазначена перевірка здійснювалася в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактами розтрати у грудні 2015 року 1,8 мільйона гривень державних коштів (ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України), розпочатого детективами Бюро у січні 2016 року. За версією слідства, злочин відбувся через укладання договорів на надання послуг з обслуговування між Генпрокуратурою та низкою підприємств із ознаками фіктивності, – повідомляє прес-служба Бюро.

Особа, яка причетна до укладання цих договорів, є чинним заступником голови одного з відділів ГПУ. Детективи НАБУ вважають, що дана особа намагалася передати $5000 посереднику для подальшого їхнього спрямування буцімто одному з керівників Державної аудиторської служби України, про що той не знав.

Наразі особу затримано за підозрою у скоєні злочину, передбаченого ч.4. ст. 369 Кримінального кодексу України («Надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище»), їй обирається запобіжний захід.