У НАБУ підтвердили проведення слідчих дій у провадженні, в якому фігурує Труханов

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять слідчі дії в рамках кримінального провадження щодо розтрати коштів місцевого бюджету міста Одеси в особливо великих розмірах через тендерні махінації, в якому фігурує мер міста Геннадій Труханов.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва оприлюдненої в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

В ході досудового слідства встановлено, що у період з 2014 року по теперішній час мер Одеси, діючи за попередньою змовою з іншими службовими особами Одеської міської ради, з використанням підконтрольних їм суб’єктів господарювання, зокрема ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «СК «Автострой», ТОВ «будівельно-виробнича компанія «ПИК-СТРОЙ» та інших підприємств, вчиняють розтрату коштів місцевого бюджету міста Одеси в особливо великих розмірах, – йдеться в документі.

Як стверджує слідство, також у тендерних махінаціях брали участь ТОВ «Тирас» та ТОВ «Автомагістраль-Південь», які до цього жодного разу не вигравали в тендерах, що вказує на ознаки формальності та фіктивності їх участі. Згідно клопотанню, детектив Бюро просив надати тимчасовий доступ до реєстраційної справи підприємства ТОВ «Тирас», що суд і зробив.

Клопотання задовольнити. Надати старшому детективу та детективу НАБУ тимчасовий доступ до реєстраційної справи підприємства ТОВ «Тирас» в оригіналі (з можливістю її вилучення), яка знаходиться у володінні відділу надання адміністративних послуг Біляївської районної адміністрації, – йдеться в ухвалі суду.

У коментарі прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра підтвердила проведення досудового слідства в цьому провадженні. За її словами, підозри в цій справі поки що не готові. На запитання про суму, яку було розтрачено, Оліфіра заявила, що говорити про це зарано.

«Розслідування триває, про підозру не оголошено, тому про прізвища ми не говоримо, – заявила прес-секретар Бюро.