НАБУ завершило розслідування щодо помічниці заступника голови Апеляційного суду Київської області

Детективи НАБУ завершили досудове розслідування стосовно помічниці заступника голови Апеляційного суду Київської області, яку було затримано під час отримання неправомірної вигоди у розмірі $23 тисяч.

Про це повідомляє прес-служба Антикорупційного бюро.

Слідство встановилj, що обвинувачена запропонувала допомогу особі щодо винесення позитивного рішення на його користь колегією суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ за 23 тисячі доларів.

Помічницю заступника голови Апеляційного суду Київської області підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України («закінчений замах на шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому в особливо великому розмірі»), ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст.15, ч. 4 ст. 369 КК України («підбурювання до закінченого замаху на пропозицію і надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, за вчинення в інтересах третьої особи дій з використанням наданої їй влади»), – йдеться у повідомленні НАБУ.

4 квітня обвинувальний акт буде скерований до Шевченківського районного суду м. Києва. Наразі обвинувачена знаходиться під домашнім арештом.