НАЗК повторно запросило Лещенка прийти до них для ознайомлення з протоколом

Національне агенство з питань запобігання корупції зробило народному депутату Сергію Лещенку повторне офіційне запрошення прийти до них для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення.

Про це повідомляє прес-служба Агенства.

Як йдеться у заяві, сьогодні до НАЗК прийшов адвокат нардепа та надав причини відсутності свого клієнта.

Він надав документи, згідно з якими його клієнт має дві поважні причини та не зможе приїхати до НАЗК. Першою причиною є те, що о 10 годині пан Лещенко має бути присутнім на судовому засіданні в Подільському районному суді м. Києва у справі № 758/2393/16-ц за позовом Авакова А.Б., а друга – Генеральна прокуратура України викликала його для участі в допиті як свідка в рамках кримінального провадження, – повідомляють у департаменті.

У відповідь на це, НАЗК передало представнику Лещенка офіційний лист у якому йдеться, що народний депутат має прийти до Агенства протягом дня сьогодні та завтра 6 грудня з 9 години ранку. Після ознайомлення, згідно з процедурою, протокол буде передано на засідання НАЗК для прийняття рішення щодо доцільності направлення матеріалів справи до суду.

Нагадаємо, 1 грудня стало відомо, що Нацагенство з питань запобігання корупції виявило адмінпорушення у купівлі Лещенком квартири. Воно полягає у тому, що народний обранець нібито отримав подарунок у вигляді знижки на квартиру. У відповідь він заявив, що ніяких знижок не отримував.

Матеріал за темою: