НАЗК затвердило порядок повної перевірки е-декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідне рішення було ухвалено 11 листопада на засіданні відомства.

За словами заступника голови НАЗК Руслана Радецького, цей документ визначає єдині підходи уповноважених осіб НАЗК до проведення контролю та повної перевірки поданих декларацій.

Відповідно до порядку, НАЗК проводить щодо декларацій такі види контролю: 1) щодо своєчасності подання; 2) щодо правильності та повноти заповнення; 3) логічний та арифметичний контроль. За результатами перевірки, уповноважена особа НАЗК складає висновок про результати проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – йдеться у повідомленні НАЗК.

Одночасно на засіданні ухвалено «Порядок здійснення моніторингу способу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування». Найближчим часом обидва документа будуть направлені на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.