НАЗК змінить форму е-декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило внести зміни до форми електронних декларації.

Про це йдеться в заяві прес-служби НАЗК.

У Національному агентстві відбулася нарада на якої були обговоренні питання функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема практичним аспектам подання електронних декларацій.

Учасники зустрічі вирішили спільно виробити зміни до форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які будуть затверджені Національним агентством з питань запобігання корупції та зареєстровані в Міністерстві юстиції України найближчими днями. Відповідно до цього рішення, з метою усунення всіх критичних аспектів подання електронних декларацій, в найкоротші терміни буде здійснено технічне коригування форми е-декларації, – наголошується у заяві.

Нагадаємо, що кінцевим терміном подачі е-декларацій чиновників є 31 жовтня. Через 12 днів декларації всіх чиновників мають бути внесеними до реєстру. Дане рішення НАЗК може бути направлене на відтермінування подачі декларацій, що порушить Закон «Про запобігання корупції».

Матеріал за темою: